Pradžia Žaidimai

Kategorijos
BERNVAKARIO ŽAIDIMAI

 

Degustatorius

Užrištomis akimis ir užspausta nosimi reikia ragauti mažus svogūno, obuolio, duonos, dešros ir kt. gabaliukų bei gėrimus ir atspėti juos, atleidus nosį pauostyti smulkintų prieskonių (pipirų, bazilikų, druskos ir t.t.) ir atspėti juos.

 

Moteriški daiktai

Į maišelį pridėti moteriškų daiktų: veidrodėlį, šukas, pedikiūro reikmenis, pudrinę, dildę, kelnaites ir kt. Jaunasis užrištomis akimis turėtų apčiuopomis atspėti tuos daiktus. Jei atspėja, gauna dovanų visą maišelį su „dovanėlėmis“.

Skrynia

Skrynia pridedama įvairiausių vyriškų drabužių ir atvykęs jaunasis turi per duotą trumpą laiką kuo greičiau „pasipuošti“. Šia apranga jis gali būti vedamas į miestą.

 

Prioritetai

Šio linksmo bernvakario žaidimo esmė: išsiaiškinti, kas svarbu būsimam jaunajam nei koks jis yra pagrindinėse savo gyvenimo srityse. Paimamas baltas popieriaus lapas. Jame nupiešiamas didelis apskritimas, kurio viduje nupiešiami dar keturi apskritimai. Lapo centre dedamas taškas ir statmenai subraižomos linijos, atskiriančios apskritimus. Jaunasis pirmame (didžiajame) apskritime turi įrašyti nuo centro kaip jam atrodo raides: D,L,Š,M; antrame apskritime – skaičius nuo 1 iki 4; trečiame apskritime – vieno gyvūno, vieno paukščio, vieno vabzdžio ir vienos žuvies pavadinimą; ketvirtame apskritime – keturis būdvardžius, penktame apskritime – keturias citatas, patarles ar posakius. Tuomet užpildytas lapas paimamas ir pakomentuojama: D-darbas, L-lova, Š-šeima, M-meilė. Skaičiai rodo, kurioje vietoje jaunojo gyvenime yra darbas, lova, šeima ir meilė. Gyvūnas+būdvardis – koks jaunasis darbe, lovoje, šeimoje, meilėje ir kokią patarlę ar posakį tam taiko.

 

Lobis

Vyrams patinka ieškoti lobiųJ Paimkite 10-12 lapelių ir ant kiekvieno parašykite trumpas užuominas, kaip surasti sekantį lapelį. Suradus paskutinį lapelį turi būti užuomina, kur paslėpta dovanėlė jaunajam. Išslapstyti galima namuose, parke, kitoje ribotoje erdvėje (kad vargšas jaunasis visiškai nenusikankintų beieškodamasJ). Daiktų/dovanėlių galima prislapstyti visose stotelėse.

Atpažink žmoną

Šiam bernvakario žaidimui prireiks būsimos jaunosios jaunystės, paauglystės, vaikystės ir gal net kūdikystės nuotraukų. Sumaišykite jas su kitų vaikų nuotraukomis ir liepkite jaunajam surasti savąją jaunystėjeJ.

 

Jaunojo kraitis

Šis bernavakario žaidimas ne tik linksmas, bet ir praktiškas, kadangi jo metu surinkti daiktai gali būti dovanojami jaunajam, kaip „kraitis“. Visi žaidėjai turi turėti po vienodą skaičių centų, saldainių, prezervatyvų ar kt. smulkių vienodų daiktų. Susėdę ratu kiekvienas turi pasakyti, ko niekada nėra daręs. Jei kažkas yra daręs tai, turi įmesti į krepšelį/dėžutę vieną savo pinigėlį ar daiktelį. Renkama, kol užtenka fantazijos arba daiktųJ Surinkti daiktai dovanojami jaunajam.

 

Poezija

Kiekvienas tikras vyras moka nustebinti ir pamaloninti savo damą. Kiekvienas tikrai romantiškas ir įsimylėjęs vyras kuria meilės eilėraščius savo damai. Šio bernvakario žaidimo esmė – išsitraukus atskirus žodžius („saulė“, „meilė“, „gėlė“, „traktorius“ ir pan.) sukurti gražų arba linksmą eilėraščio posmelį, kuri dedikuoji savo mylimajai. Panašiai galima daryti ir kuriant ne eilėraštį, bet fantastinę jaunojo ir jo mylimosios susipažinimo istoriją. Visi dalyviai iš maišelio traukia atskirus žodžius ir su jais pratęsia meilės istoriją, kuri išeina labai linksma ir netikėtaJ.

 

Žvirblių baidyklė

Linksmas bernvakario žaidimas nebijantiems iš savęs pasijuokti. Į dėžę sudedami įvairūs moteriški ir vyriški drabužiai bei avalynė (apatiniai, kaklaraiščiai, marškiniai, kelnės, sijonai, apatinukai, chalatai, beretės, guminiai batai ir pan.), jaunajam užrišamos akys, jis išrengiamas iki trumpikių ir liepiama apsirengti iš dėžės ištrauktais rūbais.

 

Ideali moteris

Visi susėda ratu, paima ilgą baltą lapą (gali būti ruloninis popierius arba daug sujungtų baltų lapų) ir iš eilės, nerodydami kitam, piešia tam tikrą moters kūno dalį, pvz. pradedama nuo galvos, tada kitas piešia kaklą, trečias pečius ir t.t. Nupiešus sau skirtą kūno dalį, lapas užlenkiamas, kad sekantis dalyvis nematytų, ką nupiešė pirmasis ir pratęstų piešinį. Baigus piešti moterį, visas lapas išvyniojamas ir padovanojamas jaunajam (jaunosios portretas, kad niekad nepamirštų, kaip ji atrodo). Dar linksmiau, jei dešniarankiai piešia kaire ranka, o kairiarankiai – dešine.

 

Balionai-palinkėjimai

Šiam bernvakario žaidimui pripūskite balionų, kurių viduje įdėkite raštelius su palinkėjimais jaunajam vedybiniam gyvenimui. Išslapstykite balionus ir liepkite jaunajam jų ieškoti ir sprogdinti, o patarimus susirinkti. Viename balione galite paslėpti raštelį su užrašu „Prizas“, jį radus, jaunajam įteikite praktišką dovanėlę vedybiniam gyvenimui, pvz. plaktuką.

 

Saldus bernvakario žaidimas

Į dubenį pripurkškite daug plaktos grietinėlės ir joje paslėpkite vyšnią, braškę ar saldainį ir liepkite jaunajam be rankų surasti ir suradus suvalgyti.

 

Moters kailyje

Gali ateiti laikas, kai jaunoji taps nėščia ir būsimas jaunasis turi tam pasiruošti, o kad tinkamai pasiruoštų, jis turėtų gerai suprasti, kaip jaučiasi ir kaip sunku nėščiai moteriai. Kad lengviau įsijaustų, jaunajam priklijuojamas prie pilvo pripūstas balionas (galima viduje pridėti konfeti, kad sprogimas efektingesnis būtų) ir liepiama su pilvu įvairius darbus atlikti – surinkti nuo žemės degtukus į dėžutę, iššluoti kambarį ir surinkti šiukšles ir pan.

 

Vandens balionai

Šį bernvakario žaidimą geriausia žaisti lauke vasarą, nebijant sušlapti. Balionai pripilami vandens. Imama po vieną balioną ir metama kitam, tas kuris sugauna – žengia žingsnį atgal ir vėl meta kitam ir t.t. Laimi tas, kuris lieka nesušlapęs, t.y. visuomet pagauna balioną.

 

Gaudyk kiaušinienę

Linksmas komandinis bernvakario žaidimas. Visi dalyviai pasiskirsto komandomis, ant grindų padedamas kartoninis arba popierinis skritulys („kiaušinienė“) ir dvi lazdelės. Kiekvienas dalyvis turi lazdelėmis paimti skritulį nubėgti iki nustatytos ribos ir atgal, padėti skritulį ir lazdeles ant grindų, tuomet kitas dalyvis daro tą patį. Jei „kiaušinienė“ pametama, reikia grįžti iš naujo. Laimi greičiausia komanda.

 

Nuotakos pernešimas

Jaunojo laukia rimtas ir galbūt sunkus išbandymas – vestuvių dieną pernešti jaunąją per tiltą. Bernvakario žaidimai – puiki treniruotė, tik dar sunkesnė („sunku pratybose, lengva mūšyje“, kaip byloja liaudies išmintis). Taigi šiam bernvakario žaidimui ant grindų/žemės išdėliojamos knygos ar kiti iškilę plokšti daiktai. Jaunasis turi nešti „jaunąją“ ant rankų (kažkurį iš dalyvių vyrukų) ir eiti kojomis tik pažymėtomis vietomis (ant knygų, akmenų ir pan.). Jei sėkmingai perneša, prizas!

 

Lengvas kaip pūkelis

Tai komandinis bernvakario žaidimas. Komandos nariams užrišamos akys ir duodama su šaukštu perkelti į didesnį indą vatos gumuliukus per 1 min. Liesti rankomis negalima. Laimi perkėlusi daugiau gumuliukų komanda.

 

Bernvakario testas-anketa „Ar pažįsti savo būsimą žmoną?“

Šio bernvakario žaidimo esmė – sudaryti anketą (sąrašą klausimų) apie būsimą jaunąją, ją arba jos drauges apklausti ir susirašyti teisingus atsakymus. Bernvakario metu pateikti klausimus jaunajam – galima pateikti atvirus klausimus arba uždarus klausimus su linksmais atsakymų variantais, iš kurių vienas būtų teisingas. Klausimai turėtų būti susiję su jaunąja arba jų pora. Pavyzdžiui:

-          Kada susipažinote?

-          Koks tą dieną buvo oras?

-          Kokios spalvos buvo žmonos bliuzelė?

-          Kokios spalvos žmonos akys?

-          Kokias gėles mėgsta žmona?

-          Kokius kvepalus mėgsta žmona?

-          Kokias knygas skaito žmona?

-          Kokia spalva jai labiausiai tinka?

-          Mėgstamiausias jos aktorius/aktorė?

 

 

Apklausa

Ko reikia tikrai šauniam bernvakariui?