Pradžia Kategorijos Kur švęsti Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.

Kategorijos




Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.

Siūlome:

* Tradicinė lietuviška pirtis (3-4 val.): 60 eur
* Nakvynė su visais patogumais: 14,5 eur/asm.
* Salės nuoma po programos 2-3 val.: 30 eur
* Namelio prie ežero nuoma (įeina nakvynė ant čiužinių šiltuoju metų laiku, naudojimasis mini virtuve, salė, šalia namo esantis lauko židinys bei šalia esantys tualetai): 60 eur (grupei iki 12 asm.)


Karštą vasaros dieną galėsite atsivėsinti ežero pakrantėje - ten įrengti liepteliai, suoliukai, vasaros pavėsinės, laužavietės, žaidimų aikštelė, taip pat galėsite pasiplaukioti valtimi ar vandens dviračiu.


Vieta: kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi apie 50 km nuo Vilniaus, Trakų raj.

Telefonas: 8 673 61794
Miestas: Trakų raj.
El.paštas: netradicinisgimtadienis@indenas.lt
Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.Pirtis ir nakvynė prie ežero, Trakų raj.

Komentarai 

 
#3 Artūras 2015-05-20 07:49
Apie bernvakarį 2015 05 16;

Sveiki, viskas buvo labai gerai. Likom viskuo patenkinti visi, jaunikis taip pat :)


Aciu jum :)
 
 
#2 Domantas 2013-06-18 22:26
Mantai, tai ačiū Jums. Buvote labai smagi kompanija. Ir kviečiu visus kitus, norinčius atkalbėti jaunąjį nuo tuoktuvių idėjos, pamatyti koks sunkus vedybinis gyvenimas Jų laukia ir kaip vis dėlto smagu turėti gerus draugus.

Iki susimatymų!
 
 
#1 Mantas 2013-06-05 10:04
Bernvakaris 2013 06 01:

Viskas pavyko gerai ir likom visi patenktinti tiek sodyba, tiek programa ir jos vedeju Domantu. Seimininke Migle labai svetinga, draugiska. Liekam jai be galo dekingi uz pagalba, kuomet sugedo musu muzika. Tikrai rekomenduosiu ir kitiems.
 

Apklausa

Ko reikia tikrai šauniam bernvakariui?