Pradžia Kategorijos Pramogos Unikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris Vilniuje

Kategorijos
Unikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris Vilniuje

Planuojate bernvakarį ir trūksta šiokio tokio ekstremalumo prieskonio? Siūlome jums unikalią bernvakario pramogą Vilniuje - plaukimą baidarėmis su paslaptingais požemių tyrinėjimais, pikniku saloje ir šuoliais su virvėmis.


Bernvakario dalyvių laukia:

* 16 kilometrų plaukimas baidarėmis praplaukiant 11 Vilniaus tiltų bei tiltelių, apžiūrint Gedimino pilį, skulptūras kabančias po tiltais iš upės.
* 2 požeminių tunelių aplankymas ir tyrinėjimas. Jeigu lyja lietus šią pramogą teks praleisti.
* Piknikas vienoje iš Neries salų. Kiekvienas dalyvis gaus po bananą, sumuštinį ir pageidaujamo gėrimo buteliuką.
* Finiše jūsų lauks įrengta šuolių su virvėmis sistema ir kiekvienas bernvakario dalyvis turės galimybė išbandyti savo drąsą ir nušokti nuo tilto krašto prisisegęs prie virvių.

Unikali bernvakario programa trunka 5-6 valandas priklausomai nuo jūsų irklavimo greičio, oro sąlygų. Kiekvienas bernvakario dalyvis gaus guminius batus, prožektorių ir šalmą požeminių tunelių lankymui.

Kaina esant 6 dalyviams:
* Plaukimas Nerimi + Požemių lankymas + * Piknikas + Gidas + Šuoliai = €60/žmogui.
* Plaukimas Nerimi + Požemių lankymas + * Piknikas + Gidas = €45/žmogui.
* Plaukimas Nerimi + Piknikas + Gidas = €30/žmogui.
* Tik šuoliai nuo tilto - €150/šuolis arba €250/10 šuolių.
* Tik požemių lankymas €20/žmogui.

Galime sudėlioti bernvakario programą ir pagal jūsų pageidavimą, įtraukiant norimas pramogas, atsisakant nepageidaujamų. Susisiekite ir sutarsime dėl geriausio varianto.

Telefonas: 862739146
Miestas: Vilnius
El.paštas: info@bernvakarioidejos.lt
Unikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris VilniujeUnikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris VilniujeUnikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris VilniujeUnikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris VilniujeUnikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris VilniujeUnikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris VilniujeUnikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris VilniujeUnikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris VilniujeUnikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris VilniujeUnikali bernvakario idėja - ekstremalus bernvakaris Vilniuje

Komentarai 

 
#3 Martynas 2017-07-03 09:44
Buvome užsisakę šuolius su virvėmis nuo tilto draugo bernvakariui, ne visi išdrįsome nušokti, bet šokusiems labai patiko. Dabar gailimės, kad nešokom, nors turėjom galimybę... Ačiū organizatoriams , draugai norėtų pakartoti :))))
 
 
#2 Kazimieras 2017-06-30 00:49
Buvom užsisakę su draugais šuolius su virvėm, likom patenkinti, jautėmės saugiai ir po šuolių buvome patenkinti. Ačiū.
 
 
#1 Tomas 2017-06-28 18:34
Plaukėm baidarėmis su šia kompanija, likome labai patenkinti. Itin kokybiškos, "nesudrožtos" baidarės, gera kaina ir linksmas vežėjas. Rekomenduoju!
 

Apklausa

Ko reikia tikrai šauniam bernvakariui?