Pradžia Kategorijos Pramogos Karinis bernvakaris "Misija Įmanoma", Vilniuje

Kategorijos
Karinis bernvakaris "Misija Įmanoma", Vilniuje

Kokia bernvakario veikla tinka tikram Vyrui?
Galbūt saldainių pardavinėjimas miesto centre? Galbūt merginų juokinimas persirengus klounais? Jei į abu klausimus atsakėte - NE, tuomet turime bernvakario pramogą būtent Jums.

Ekstremalus bernvakaris kariniame poligone leis pabūti tikrais kariais tikrame mūšio lauke.
Tik čia turėsite galimybę visiems laikams išsiaiškinti, ar Jūsų būrys yra vieno kraujo, ar kiekvienas iš Jūsų yra pasiruošęs paaukoti save vardan pergalės, vardan artimiausių draugų.

Tikroviški šratasvydžio ginklai, karinga aplinka, virš galvos zvimbiančios priešo kulkos, draugai tūnantys viename apkase, kaip niekas kitas suvienys Jūsų būrį.

Jaunikiui tai bus puikus įrodymas, kad jo draugai yra ne iš kelmo spirti ir ne iš minkšto molio drėbti. Visi už jaunikį ir jaunikis už visus. Ar pasiruošę priimti iššūkį?

Pirmoji pramogų dalis

* Netikėti Jaunikio potyriai.
Kaltininkas įsodinamas į viešojo transporto autobusą, jam įteikiamas vienpusis bilietas ir pasakomas išlipimo stotelės pavadinimas. Sutartoje vietoje įvyksta šio dezertyro sulaikymo operacija – patyrusių kariūnų sulaikytas jaunikis užrištomis akimis vedamas į miško glūdumą (Tvyranti nežinomybė ir automatais ginkluoti vyrai, kaip reikiant pašiurpins jūsų draugą).
* Karinė Misija.
Miške esančiame LST (laikino sustojimo taške) jaunikiui atidengiamos akys, atskleidžiama sulaikymo priežastis ir jaunikis gauna netikėtus nurodymus įvykdyti spec. misiją – užminuoti ir „susprogdinti“ priešų ginklų sandėlį. Misijos eigoje jaunikiui teks šaudyti iš snaiperio šautuvo, keltis per upę, nepastebimai sėlinti vengiant priešų žvalgų, o neišvengus - kautis ir eliminuoti. Įvykdžius sandėlio naikinimą, jaunikis privalės atsitraukti į evakuacijos zoną (koordinatės nurodomos), kurioje ką tik iškeptas didvyris "sraigtasparniu" bus evakuojamas.
* Ką tuo metu veikia draugai?
Tuo metu, kai kaltininkas nieko nenutuokdamas keliauja autobusu, jo draugai kariniame poligone atlieka pasiruošimo veiksmus, dalyvauja parengiamosiose karinėse pratybose. Jaunikio nuostabai, būtent draugai taps priešų pajėgomis prieš kurias teks kautis ir nuo kurių slėptis vykdant priešvedybinę misiją.
* Susitikimas apkasuose.
Po netikėtos jaunikio misijos visi bendražygiai susirenka "apkasuose", aptarti patirtų nuotykių ir pasirengti būsimiems.


Antroji pramogų dalis

* Tikrų Vyrų žaidimas – Šratasvydis.
Kariniame poligone būsite apmokyti kovos už būvį taktikos ir pasidalinę į du būrius pasinersite į kvapą gniaužiantį karinį išbandymą, kurio metu galėsite pasitikėti tik savo draugais-broliais. Tarpusavyje kausitės tikroviškais ginklais šaudančiais plastikiniais šratais. Šis ekstremalus sportas žinomas šratasvydžio pavadinimu (angl. - Strikeball arba AirSoft).

Trukmė: ~4 val.

Kaina: 350 eur dalyvaujant iki 8 dalyvių - kiekvienam papildomam dalyviui 25 eur/asm.

Vieta: tikras karinis poligonas Vilniuje (netoli Kairėnų)

Telefonas: 8 677 15440
Miestas: Vilnius
El.paštas: karinis@indenas.lt
Karinis bernvakaris "Misija Įmanoma", VilniujeKarinis bernvakaris "Misija Įmanoma", VilniujeKarinis bernvakaris "Misija Įmanoma", VilniujeKarinis bernvakaris "Misija Įmanoma", VilniujeKarinis bernvakaris "Misija Įmanoma", VilniujeKarinis bernvakaris "Misija Įmanoma", VilniujeKarinis bernvakaris "Misija Įmanoma", VilniujeKarinis bernvakaris "Misija Įmanoma", VilniujeKarinis bernvakaris "Misija Įmanoma", Vilniuje

Komentarai 

 
#3 Tomas 2016-09-16 14:22
Bernvakaris 2016 09 03:

Laba,


taip Jusu kolegos susisieke. Viskas buvo kaip aprasyme. Ispudziu pakanka.
Gal siek tiek poligone yra pavojingu vietu. Vienas is dalyviu susipainiojo spigliuotoje veloje.
 
 
#2 Mindaugas 2015-06-04 10:41
Apie bernvakarį 2015 05 09:

Laba diena,Tikrai patiko, visi liko patenkinti. Aciu labai uz sauniai praleista laika !!!!
 
 
#1 Atsiliepimai 2013-06-10 21:33
Keli atsiliepimai iš paskutinių mūsų bernvakarių:

„Bernvakaris tikrai pavyko, viskas buvo šaunu. Jaunikis liko patenkintas staigmena, kitiems dalyviams irgi patiko. J.“

„Viskas labai patiko, buvo labai faina. Labiausiai įstrigo jaunikio pasala, o jaunikiui labiausiai patiko „meškos“ kostiumas ir snaiperis sakė buvo labai smagu, superinis renginys, po jo nei vienas neliko nusivylęs ir planuoja sugrįžti dar kartą. Ačiū labai!!! L.”
 

Apklausa

Ko reikia tikrai šauniam bernvakariui?