Pradžia Kategorijos Pramogos "Žvaigždžių karai" su lazeriais labirinte, Vilniuje

Kategorijos
"Žvaigždžių karai" su lazeriais labirinte, Vilniuje

Tai aktyvus, dinamiškas gimtadienis, kurio metu:

- Pasiskirstysite į komandas.

- Gausite modernias ir patogias liemenes (kiekviena liemenė turi reguliuojamus diržus; svoris 2,4 kg; joje yra LED davikliai, šviečiantys pasirinkta komandos spalva, į kuriuos reikia šaudyti; yra įmontuoti garsiakalbiai).

- Gausite ginklus - blasterius (36 cm saugus lazerinis ginklas su gumine apsauga, kuri apsaugo nuo traumų susidūrimo metu; lazerio spinduliu nesunku pataikyti į priešininko liemenės daviklius; ginklas prisisega prie liemenės reguliuojamu diržu).

- Riboto matomumo, garso, šviesos ir dūmų efektais apipavidalintame labirinte turėsite "pašauti" žaidėjus -priešininkus ir interaktyvius taikinius (“bazes”).
Tikslas – surinkti daugiau taškų už priešininkus arba užkariauti priešininkų bazę.

- Rezultatai bus registruojami, apdorojami ir žaidimo pabaigoje galės būti atspausdinti kiekvienam žaidėjui individualiai.

- Jaunikis žaidime gaus specialias privilegijas.

- Tarp žaidimų galėsite daryti pertraukas pailsėti ar pasivaišinti (1 žaidimo trukmė 10 min.).


Jei Jūsų grupė nedidelė arba nelyginis žmonių skaičius, galima žaisti ne komandomis, bet kovoti kiekvienam už save (Solo).

Žaidimas savo dinamika panašus į dažasvydį, tačiau yra saugesnis ir pasižymi išskirtine “Žvaigždžių karų” atmosfera.

Labirintas yra įrengtas taip, kad užtikrintų maksimalų saugumą. Amortizuojančios labirinto sienos (pertvaros) apšviestos specialiomis lempomis, paryškinančiomis kliūčių kontūrus, pavojingi kampai ir briaunos apsaugoti minkštomis dangomis. Prieš kiekvieną žaidimą, žaidėjai instruktuojami. Darbuotojas, esant reikalui, bet kuriuo žaidimo metu, gali stabdyti žaidimą arba pagelbėti labirinte.

Jei dalyvių iki 10, su grupe dirba 1 instruktorius (organizuoja žaidimus, instruktuoja, skirsto komandas, įtraukia droviuosius, daro pertraukėles, aiškina rezultatus, atsako į visus klausimus, bendrauja su nedalyvaujančiais žiūrovais). Jei dalyvių 11-20, dirba 2 instruktoriai. Jei dalyvių daugiau nei 20, dirba 3 ir daugiau instruktorių.

Rekomenduojama: lengvi drabužiai ir avalynė persirengimui bei turėti atsigerti.

Vienu metu labirinte gali žaisti iki 12 žaidėjų, tačiau atvykti ir žaisti gali ir daugiau (jei dalyvių daugiau, jie dalyvauja besikeičiančiomis komandomis labirinte po 3-5 žaidėjus kas 10 min.).

Yra įrengtos vietos žiūrovams/sirgaliams. Žiūrovams dalyvavimas nemokamas.

Yra įrengta atskira uždara patalpa su stalais ir kėdėmis vaišėms, tad vaišes galite atsinešti arba užsisakyti iš anksto.

Jums rezervuotu laiku renginys būna uždaras ir pašaliniai lankytojai neįleidžiami.

Kainos (į kainą įeina žaidimas, buvimas pokylių salytėje, instruktažas, įrangos nuoma): 80 eur /val.

Kaina nuo dalyvių skaičiaus nepriklauso.

Vieta: įrengtos patalpos Vilniuje, Fabijoniškių-Verkių sen.

Rezervacija išankstinė.

Telefonas: 8 677 15440
Miestas: Vilnius
El.paštas: info@gimtadienis.info
"Žvaigždžių karai" su lazeriais labirinte, Vilniuje"Žvaigždžių karai" su lazeriais labirinte, Vilniuje"Žvaigždžių karai" su lazeriais labirinte, Vilniuje"Žvaigždžių karai" su lazeriais labirinte, Vilniuje

Komentarai 

 
#1 Jaroslav 2012-08-14 10:59
Apie bernvakarį 2012 08 11:

Visiems labai patiko, tiek jaunikiui, tiek kitiems dalyviams. Buvo šaunus išsikrovimas prieš vakarinę bernvakario dalį.
 

Apklausa

Ko reikia tikrai šauniam bernvakariui?